Gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju BRD

15-03-2011

Komendant Straży Miejskiej w Skawinie oraz Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Skawinie uprzejmie informują o możliwości zgłaszania  drużyn do Gminnego Etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w terminie do dnia 24 marca.

Udział w eliminacjach mogą wziąć wszyscy uczniowie posiadający kartę rowerową. Zgłoszeń drużyn (opiekun, 3 zawodników, 1 rezerwowy) należy dokonywać drogą mailową: gim1@poczta.fm.

Zgłoszenie powinno zawierać:

• imię i  nazwisko uczestnika,
  • datę urodzenia,
  • numer PESEL.

Szczegółowych informacji udziela główny organizator turnieju BRD: Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Skawinie, mgr Marek Marzec.

Regulamin Turnieju dostępny jest na stronie: www.malopolska.policja.gov.pl.

Należy zwrócić szczególną uwagę na punkt 12 Regulaminu.

Jednocześnie w czasie trwania turnieju będzie promowana wśród młodzieży kampania profilaktyczna „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”, a w szczególności trzeźwość wśród kierowców, rowerzystów i pieszych. Uczniowie będą mogli wziąć udział w Programie „Fatal Vision” z wykorzystaniem alkogogli, dzięki którym będą mogli się przekonać, jak zachowuje się kierowca, jadący pod wpływem alkoholu.

Ćwiczenia przygotowujące do turnieju BRD na terenie Miasteczka Komunikacyjnego należy uzgadniać z Opiekunem Miasteczka Komunikacyjnego z ramienia Straży Miejskiej - mł. insp. Bogusławą Wyroba, tel.: +48 784 621 494.

źródło: Straż Miejska w  Skawinie