Poparcie Burmistrza dla kandydatów na urząd Posła RP

07-09-2011

W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina udzielił oficjalnego poparcia kandydatom na urząd Posła Rzeczypospolitej Polskiej z naszego miasta: Jackowi Krupie (Poseł na Sejm RP) oraz Piotrowi Ćwikowi (Radny Powiatu Krakowskiego).

List poparcia dla Jacka Krupy:

Poseł na Sejm RP, w latach dziewięćdziesiątych Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, posiada ogromne doświadczenie w pracy samorządowej. Współorganizator samorządu szczebla powiatowego, a następnie Starosta Powiatu Krakowskiego. Rodowity mieszkaniec Skawiny, doskonale znający potrzeby mieszkańców naszego miasta.

Głęboko wierzę, że jako Poseł RP, w swojej trzeciej kadencji, kontynuował będzie starania o realizację obwodnicy Skawiny  - inwestycji niezbędnej dla dalszego rozwoju naszego miasta oraz podejmie prace na rzecz zmian ustawodawczych mających na celu zapewnienie samorządom gminnym pomocy z budżetu państwa przy usuwaniu skutków działania żywiołów.

Panie Pośle  - popieram Pana kandydaturę i życzę powodzenia w najbliższych wyborach do Sejmu RP.

List poparcia dla Piotra Ćwika:

Skawina potrzebuje silnej reprezentacji w Sejmie RP, potrzebuje posłów ze Skawiny, którzy mocnym, zgodnym głosem potrafili będą upomnieć się o najważniejsze dla rozwoju naszego miasta zagadnienia, pozostające w możliwości decyzyjnej Stolicy.

Jestem głęboko przekonany, że wieloletnie doświadczenie w samorządzie szczebla gminnego i powiatowego pozwoli Panu skutecznie reprezentować interesy lokalnej społeczności w parlamencie.

Dlatego też popieram Pana kandydaturę i życzę powodzenia w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Źródło: PSW