Poparcie Burmistrza dla kandydatów na urząd Posła RP

Poparcie Burmistrza dla kandydatów na urząd Posła RP

07-09-2011

W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina udzielił oficjalnego poparcia kandydatom na urząd Posła Rzeczypospolitej Polskiej z naszego miasta: Jackowi Krupie (Poseł na Sejm RP) oraz Piotrowi Ćwikowi (Radny Powiatu Krakowskiego).


List poparcia dla Jacka Krupy:

Poseł na Sejm RP, w latach dziewięćdziesiątych Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, posiada ogromne doświadczenie w pracy samorządowej. Współorganizator samorządu szczebla powiatowego, a następnie Starosta Powiatu Krakowskiego. Rodowity mieszkaniec Skawiny, doskonale znający potrzeby mieszkańców naszego miasta.

Głęboko wierzę, że jako Poseł RP, w swojej trzeciej kadencji, kontynuował będzie starania o realizację obwodnicy Skawiny  - inwestycji niezbędnej dla dalszego rozwoju naszego miasta oraz podejmie prace na rzecz zmian ustawodawczych mających na celu zapewnienie samorządom gminnym pomocy z budżetu państwa przy usuwaniu skutków działania żywiołów.

Panie Pośle  - popieram Pana kandydaturę i życzę powodzenia w najbliższych wyborach do Sejmu RP.

List poparcia dla Piotra Ćwika:

Skawina potrzebuje silnej reprezentacji w Sejmie RP, potrzebuje posłów ze Skawiny, którzy mocnym, zgodnym głosem potrafili będą upomnieć się o najważniejsze dla rozwoju naszego miasta zagadnienia, pozostające w możliwości decyzyjnej Stolicy.

Jestem głęboko przekonany, że wieloletnie doświadczenie w samorządzie szczebla gminnego i powiatowego pozwoli Panu skutecznie reprezentować interesy lokalnej społeczności w parlamencie.

Dlatego też popieram Pana kandydaturę i życzę powodzenia w zbliżających się wyborach parlamentarnych. 

Źródło: PSW

« Powrót

Drukuj

Jakość powietrza

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.