MTS „Piast” Skawina prosi o głosy!

MTS „Piast” Skawina prosi o głosy!

15-03-2012

Miejskie Towarzystwo Sportowe  „Piast” Skawina zgłosiło się do udziału w konkursie „Szkółki Piłkarskie NIVEA”, w którym główną nagrodą jest obóz dla klubu w (jednej z najlepszych na świecie) szkółce piłkarskiej Ajaxu Amsterdam. Zapraszamy do udziału w akcji - szczegółowe informacje publikujemy poniżej.


-Oprócz głównej nagrody możemy wygrać dostęp do całorocznego programu szkoleniowego grup młodzieżowych Ajaxu oraz potrzebny sprzęt sportowy! Możemy też zwyczajnie dobrze się bawić, głosując i szukając „Piasta” w rankingu - mówi Marcin Kuflowski, dyrektor sportowy klubu.

Aby zarejestrować się i móc  codziennie oddawać głosy, należy poświęcić około 30-60 sekund, klikając kolejno:

  • http://www.szkolkinivea.pl/
  • „głosuj na szkółkę”
  • wypełnij formularz (m.in. e-mail, hasło, wyrażenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w celach konkursowych).

Gdy formularz będzie już wypełniony, automatycznie otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający powodzenie rejestracji, po czym -  klikając w link podany w mailu zwrotnym - przeniesiecie się z powrotem na stronę www.szkolkinivea.pl, gdzie wyszukując szkółkę MTS „Piast” Skawina - możecie oddać na nią swój głos.

-Każdorazowo, gdy się zalogujecie w swoim profilu na www.szkolkinivea.pl będzie Wam się pokazywał komunikat: „na te szkółki ostatnio głosowałeś”, więc kliknięcie będzie automatycznie przenosiło na naszą stronę i codzienne oddanie głosu zajmie dosłownie 30 sekund. Zachęcam serdecznie do tego, by się zaangażować w akcję! Będziemy się Państwu z prośbą o głosy przypominać codziennie, proszę nie mieć nam tego za złe -  dodaje z uśmiechem Marcin Kuflowski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Źródło: MTS „Piast” Skawina/PSW

« Powrót

Drukuj

Jakość powietrza

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.