Ruszaj w Małopolskę po ciekawe nagrody!

18-05-2017

Lubicie podróżować i odkrywać niezwykłe i wyjątkowe miejsca? Ruszajcie w Małopolskę i weź udział w konkursie „Przypieczętuj Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich”, organizowanym przez UMWM. Sprawdź, które z zaznaczonych na mapie miejsc chciałbyś odwiedzić i zbierz 6 pieczątek! Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie „Przypieczętuj Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich”. Aby wziąć w nim udział wystarczy wydrukować mapkę lub odebrać ją w dowolnym obiekcie, znajdującym się na trasie konkursu, a następnie… wyruszyć Małopolskim miniszlakiem po miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim.

Zasady konkursu:

1. Odwiedź obiekty, które znajdują się na małopolskim miniszlaku Funduszy Europejskich. Zbierz co najmniej 6 pieczątek.
  2. Przekaż oryginalną mapkę z przynajmniej sześcioma pieczątkami z różnych miejsc wraz z  wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem „wyrażam zgodę”:
  • osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi, ul. Wielicka 72a, 30-552 Kraków z dopiskiem: „Przypieczętuj Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich” (o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego);
  • lub w jednym z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich  na terenie województwa małopolskiego.

Nagrody:

Każdy uczestnik, który zbierze co najmniej 6 pieczątek otrzyma nagrodę gwarantowaną - zestaw gadżetów. Natomiast pierwszych pięciu uczestników, którym uda się zebrać 10 pieczątek, otrzyma nagrodę specjalną - czytnik e-book oraz zestaw gadżetów.  Konkurs trwa do 17 września 2017 r.

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: UMWM/SMK

Załączniki: