„Take it easy” - zapraszamy na dyktando z języka angielskiego!

19-05-2017

Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie, Centrum Helen Doron Skawina oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zapraszają wszystkich uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu gminy Skawina do udział w I Dyktandzie z języka angielskiego „Take it easy”, które odbędzie się 8 czerwca. Szczegóły poniżej.

Mając na uwadze wszechobecną potrzebę posługiwania się językiem angielskim i chęć poszerzania umiejętności lingwistycznych w tym zakresie, trzy instytucje działające w obszarze naszej gminy przystąpiły do zorganizowania I Dyktanda z języka angielskiego „Take it easy”. Zabawa, która odbędzie się 8 czerwca, adresowana jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu gminy Skawina.

W trakcie dyktanda oceniana będzie umiejętność poprawnego zapisywania wyrazów ze słuchu. Spośród wszystkich prac jury konkursu nagrodzi trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii klasowej. Szkoły zainteresowane przystąpieniem do dyktanda zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który obejmuje zasady zapisu, oceny i nagradzania.

Więcej informacji:  Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie.

Zapraszamy do udziału!

Źródło: MBP w Skawinie