Zapraszamy na Rodzinny Piknik „Baw się z Głową”!

19-05-2017

Akademia Futbolu z „Głową” i TKS „Skawinka” Skawina zapraszają na Rodzinny Piknik „Baw się z Głową”, który odbędzie się w niedzielę, 28 maja, w godz. 10-16 na terenie stadionu miejskiego w Skawinie, w ramach obchodów Dnia Dziecka. Przewidzianych jest szereg atrakcji, w tym turniej piłkarski dla dzieci. Zapraszamy!

Piknik organizowany przez Akademię Futbolu z „Głową” i TKS „Skawinka” Skawinka ma charakter otwarty, a organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, zarówno dla tych trochę młodszych jak i dorosłych. Głównym punktem programu będzie turniej piłkarski dla dzieci, a oprócz tego przygotowane zostaną punkty gastronomiczne, strefy zabaw, pokazy straży pożarnej, animacje dla najmłodszych oraz liczne konkursy, do udziału w których zapraszane są całe rodziny.

Akademia Futbolu z „Głową” powstała z piłkarskiej pasji i wieloletniego doświadczenia Arkadiusza Głowackiego zdobytego w czasie zawodowego grania w piłkę nożną. Gdy legendarny obrońca Wisły Kraków ukończył kurs trenerski UEFA A, postanowił zaangażować się w pracę z dziećmi i promocję zdrowego stylu życia, pragnąc zachęcić jak największą liczbę dzieci do uprawiania aktywności fizycznej.

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: AFzG