Dziadkowie i wnuki na jednym boisku w Krzęcinie!

19-05-2017

RKS „ISKRA” Krzęcin i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej serdecznie zapraszają do udziału w rodzinnych zawodach sportowych, które odbędą się w niedzielę, 21 maja o godz. 14.30 na boisku RKS „ISKRA” Krzęcin. Zawodnikami będą pary: dziadek-wnuczek, dziadek- wnuczka, babcia-wnuczek, babcia-wnuczka.

Zawodnicy zmierzą się w 10 konkurencjach: quiz o św. Florianie, rzuty karne, slalom, celność podania, piłka od bandy, puzzle „Florianada 2017”, układanka z tyczek, rzuty ringo, rzut piłką lekarską, piłka do gniazda. - Zapraszamy także rodziców, rodzeństwo, ciocie, wujków i wszystkich krewnych, by gorąco dopingowali zawodników - zachęca prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej Halina Jaskierna.

Po zawodach każdy obecny będzie mógł wypróbować swoich sił w wybranej konkurencji. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, a trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody. Przewidziane są także trzy wyróżnienia. Główną nagrodą będzie Przechodni Puchar Sołtysa Wsi Krzęcin. Po zawodach na wszystkich czekają atrakcje: kiełbaski z grilla, wata cukrowa, dmuchane zamki Marco-Dmuchańce i występ zespołu cheerleaderek „Galaxy Cheer Skawina”.

Zapisy par zawodników rozpoczynają się o godz. 14:30. Zawodników prosimy o przyjście w sportowym ubraniu i w sportowych butach.

Projekt jest współfinansowany ze środków z budżetu Gminy Skawina.

Źródło: SPZK/RKS „ISKRA” Krzęcin