„Beskid Wyspowy dla każdego… i małego i dużego!”

15-07-2017

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” ogłasza konkurs fotograficzny pn. „Beskid Wyspowy dla każdego… i małego i dużego!”, realizowany w ramach II edycji projektu pn. „Małopolska to jest to!”. Nadesłane fotografie będą oceniane w trzech kategoriach. Termin nadsyłania prac upływa 17 listopada 2017 r.

Organizowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” konkurs fotograficzny pn. „Beskid Wyspowy dla każdego… i małego i dużego!”, realizowany jest przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna" w ramach II edycji projektu pn. „Małopolska to jest to!”.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa małopolskiego, bez względu na wiek. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych. Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest wykonanie fotografii na terenie Beskidu Wyspowego i przypisanie jej do jednej z trzech kategorii:

• I – Niezapomniana wędrówka. Pobyt w ciekawym miejscu. Krajobraz. Naturalna sceneria. Flora i fauna Beskidu Wyspowego;
  • II – Wydarzenie kulturalne. Folklor. Regionalizm. Tradycje Beskidu Wyspowego;
  • III – Spotkanie z wyjątkową osobą Beskidu Wyspowego.

Fotografia konkursowa (maksymalnie każdy może zgłosić 3 zdjęcia) należy przesłać w formie elektronicznej, w formacie JPG, o jak najlepszej rozdzielczości, na adres: rdr@poczta.onet.pl, w terminie do 17 listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ oraz w załączonym poniżej regulaminie konkursu.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału!

Źródło: Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”

Załączniki: