VIII edycja konkursu „Odblaskowa Szkoła” - zapraszamy!

VIII edycja konkursu „Odblaskowa Szkoła” - zapraszamy!

12-09-2017

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Krakowie zapraszamy do udziału w VIII edycji Małopolskiego Konkursu  „Odblaskowa Szkoła”, adresowanego do uczniów szkół podstawowych znajdujących się na terenie woj. małopolskiego. UWAGA  termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 września. Szczegóły poniżej.

UWAGA  - termin zgłoszenia mija 15 września!

karta zgłoszenia w regulaminie poniżej

 

„Odblaskowa szkoła” to konkurs, organizowany przez: Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe.

Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa, obowiązujących terminów oraz kryteriów oceny umieszczone zostały w REGULAMINIE  KONKURSU

 

W VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie zajął III miejsce oraz został najlepszą szkołą w powiecie krakowskim.

Zachęcamy do udziału i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu!

Źródło: KPP w Krakowie/PWSK

Załączniki:

« Powrót

Drukuj

Jakość powietrza

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.