VIII edycja konkursu „Odblaskowa Szkoła” - zapraszamy!

12-09-2017

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Krakowie zapraszamy do udziału w VIII edycji Małopolskiego Konkursu  „Odblaskowa Szkoła”, adresowanego do uczniów szkół podstawowych znajdujących się na terenie woj. małopolskiego. UWAGA  termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 września. Szczegóły poniżej.

UWAGA  - termin zgłoszenia mija 15 września!

karta zgłoszenia w regulaminie poniżej

„Odblaskowa szkoła” to konkurs, organizowany przez: Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe.

Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa, obowiązujących terminów oraz kryteriów oceny umieszczone zostały w REGULAMINIE  KONKURSU

W VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie zajął III miejsce oraz został najlepszą szkołą w powiecie krakowskim.

Zachęcamy do udziału i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu!

Źródło: KPP w Krakowie/PWSK

Załączniki: