Ferie z MultiCentrum w Skawinie!

31-01-2018

W tegorocznej ofercie, jak co roku, znalazły się znane i lubiane zajęcia z wykorzystaniem programowalnych klocków (K’nex, Lego i LogiBlocs) oraz zajęcia naukowe, plastyczne, muzyczne i podróżnicze, podczas których uczestnicy sami będą odkrywać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. Szczegółowe informacje poniżej.

W ofercie znajdą się także sezonowe zajęcia, tym razem w odsłonie zimowej czyli Zimowy podróżnik, który będzie przybliżał ciekawe miejsca na świecie, a także MultiBajka – idealna dla miłośników bajkowych i teatralnych podróży.  Wśród nowych zajęć proponujemy Małą wytwórnię filmową – zajęcia dla dzieci starszych, podczas których uczestnicy odkryją tajemnice powstawania filmu „od pomysłu do premiery”, a także Historię pod ziemią, która przybliży pracę archeologów oraz różne fakty z historii naturalnej.

Z kolei dla najmłodszych uczestników, oprócz języka angielskiego, przygotowaliśmy zajęcia z zabawami i grami (Baw się z nami w ferie!) oraz warsztaty plastyczne i muzyczne.

Udział we wszystkich oferowanych w MultiCentrum zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc na poszczególnych zajęciach jest ograniczona, aby wziąć w nich udział, należy się zapisać. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do wyboru zajęć i zapisu:

• pod numerem telefonu: 12 275 49 69;
  • za pośrednictwem poczty mailowej: multicentrum@biblioteka-skawina.pl;
  • lub osobiście w siedzibie MultiCentrum.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: MultiCentrum w Skawinie