Szkoła Podstawowa nr 3 walczy o „Podwórko Talentów NIVEA”

15-05-2018

Szkoła Podstawowa  nr 3  w Skawinie  przystąpiła  do ogólnopolskiej akcji „Podwórko Talentów  NIVEA 2018”. Jeśli  wspólnie    się  zaangażujemy i  codziennie  „oddamy” głos,  możemy  wygrać nie tylko    wspaniałe miejsce zabaw, ale  także niezwykłą przestrzeń, która  uczy i rozwija talenty dzieci - pomożecie?

GŁOSOWANIE możliwe jest na stronie internetowej www.podworko.NIVEA.pl oraz za pośrednictwem dedykowanej Aplikacji Mobilnej „Podwórko Talentów NIVEA” na systemy IOS, Android, WindowsPhone od 11 maja 2018 r. do 21 czerwca 2018 r.

PROSIMY, już teraz zarejestruj się na stronie www.podworko.NIVEA.pl aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych, bo każdy posiadacz własnego adresu e-mail może uczestniczyć w zabawie. To nic trudnego:

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę internetową:  www.podworko.nivea.pl
  2. Zarejestruj się lub jeżeli posiadasz konto - jedynie zaloguj.
  3. Zagłosuj na  „Podwórko Talentów NIVEA” w Skawinie!

Podwórko talentów Nivea będzie służyć  wszystkim dzieciom z Miasta i Gminy  Skawina. Jego lokalizacja będzie wspaniałym uzupełnieniem atrakcji sąsiadującego ze szkołą pięknego Parku  Miejskiego. W projekt  zaangażowana jest cała  społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie, ale w konkurencji z innymi miastami, sami nie damy rady!

PROSIMY O WSPARCIE
liczymy na wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Skawina

Nagrodą w głosowaniu jest budowa  placu zabaw (Podwórka Talentów NIVEA). Szczegółowe informacje o projekcie Podwórka: KLIKNIJ TUTAJ

Źródło: SP3