V Forum Inicjatyw Pozarządowych - Współpraca i uczenie się

08-10-2018

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, serdecznie zaprasza na V Forum Inicjatyw Pozarządowych - Współpraca i uczenie się (V FIP), które odbędzie się 13 października 2018 r. w Biznes Lab (al. Pokoju 1a) w Krakowie w godz. 11.00 - 20.00. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rezerwacja.

V FIP to cykliczne wydarzenie sieciujące dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z obszaru Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego (KOM), organizowane przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych.

Jaki jest cel V FIP?

Celem wydarzenia jest promocja współpracy i uczenia się wśród aktywistów, a w szerszym kontekście - budowanie społeczności NGO w Małopolsce. Program wydarzenia skonstruowano w taki sposób, aby ułatwić uczestnikom poznanie się, zainspirowanie do dalszego rozwoju i nawiązanie partnerstw.

Jakie będą przykładowe tematy wystąpień prelegentów i kogo można spodziewać się podczas V FIP?

• Zbyszek Janczukowicz z Fundacji Edukacyjnej Nausika opowie o grach fabularnych;
  • Irmina Czy ze Stowarzyszenia Wielokulturowy Kraków połączy wątki wielokulturowości i współpracy;
  • Monika Surzyn z Narzędziowni opowie o wzajemnym uczeniu się;
  • Kacper Lemiesz z TU przedstawi wątek holistycznego uczenia się oraz zachęci do dyskusji na temat: „Czy istnieje życie po szkole”?
  • Zuza Komornicka z organizacji Ashoka w Polsce;
  • Ania z Leance - coaching, rozwój osobisty i zawodowy;
  • dodatkowo wystąpią przedstawiciele trzech Federacji: Federacja Małopolska Pozarządowa, Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS oraz Małopolska Sieć NGO.

Agenda wydarzenia:

10.00 - otwarcie rejestracji, networking
11.00 - oficjalne otwarcie
11.30 - wystąpienia ekspertów
14.00 - przerwa networkingowa
14.45 - wystąpienia ekspertów
15.50 - reorganizacja przestrzeni pod targowisko
16.00 - targowisko (wypisanie potrzeb i zasobów NGO, dzięki czemu nawiązanie partnerstw stanie się bardziej przejrzyste)
17.00 - obiad
18.00 - podsumowanie i swobodny networking
20.00 - oficjalny koniec wydarzenia

Jak się zgłosić?

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rezerwacja. Zapraszamy do zapisów - KLIKNIJ TUTAJ.

Jeśli nie możesz przyjść, wyślij maila znajomemu NGO lub grupie nieformalnej.

Więcej informacji o wydarzeniu: KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych