Centrum Współpracy z NGO: kawa ze sportowcami

11-10-2018

Centrum Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza  kluby sportowe oraz stowarzyszenia działające w obszarze sportu na drugie z cyklu spotkań „KAWA ZE SPORTOWCAMI”, które odbędzie się 18 października 2018 r. o godzinie 17.00  w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Szczegółowe informacje poniżej.

Jeżeli:

• jesteście klubem sportowym lub innym stowarzyszeniem działającym w obszarze sportu;
  • pozyskujecie środki finansowe na wsparcie realizacji zadania publicznego;
  • chcecie poprawnie przygotowywać oferty na realizację zadań, która nie wzbudzi zastrzeżeń komisji i ułatwi Wam przygotowanie sprawozdania…

...zapraszamy Was na drugie z cyklu spotkań  pod nazwą „KAWA ZE SPORTOWCAMI”, podczas którego omówimy najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem kosztorysu projektu.

W programie spotkania:

• omówienie ofert składanych na działania w obszarze sportu;
  • liczne przykłady, zarówno błędów, jak i dobrych praktyk;
  • wskazówki jak poprawnie przygotować kosztorys;
  • możliwość umówienia się na indywidualne przygotowanie oferty na rok 2019.

Dlaczego warto wziąć udział:

• omówimy kwestie PRAKTYCZNE związane z pisaniem ofert z zakresu sportu;
  • porozmawiamy o prawidłowym tworzeniu kosztorysów oferty;
  • poznamy zasady łączenia funduszy pozyskanych z Gminy z własnymi środkami oraz środkami pozyskiwanymi „na zewnątrz” np. z Programu KLUB
  • spotkanie jest wstępem do szerszego programu wsparcia organizacji działających w obszarze sportu – indywidualnych konsultacji ofert na rok 2019.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Węgrzyn.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie obędzie się 18 października 2018 r, w godzinach od 17.00 do 20.00, w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, ul. Szkolna 4, Radziszów.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu pod adresem    cop@gminaskawina.pl.

Źródło: PWSK-COP