Ferie zimowe w gminie Skawina - zapraszamy!

07-01-2019

Ferie w tym roku w Małopolsce rozpoczynają się 14 stycznia. Dzieci, które zostają w tym czasie w naszej gminie, serdecznie zapraszamy na zajęcia i wycieczki organizowane przez m.in. Miejską Bibliotekę Publiczną w Skawinie, MultiCentrum, czy Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie. Szczegółowe informacje poniżej.

Oferta zajęć dla dzieci w okresie ferii zimowych:

• Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
    Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na bezpłatne zajęcia, które będą się odbywać od 14-25 stycznia 2019r., od poniedziałku do piątku w Bibliotece Głównej przy ul. A. Mickiewicza 26. Start codziennie o 11.30.
    Ferie z Biblioteką - szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;
  • Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie
    Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 8-12 lat do wspólnego spędzenia pierwszego tygodnia ferii zimowych. Czekają zabawy, warsztaty literackie w języku angielskim,gry i zabawy zespołowe oraz ciekawe książki. Zajęcia odbywać się będą od 14-18 stycznia 2019 r., w godzinach od 10.00 do 13.00 w siedzibie Biblioteki przy ul. Rynek 12 (I piętro). Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
    Ferie z Biblioteką Pedagogiczną - szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;
  • MultiCentrum w Skawinie
    W tegorocznej ofercie, jak co roku, znalazły się znane i lubiane zajęcia z wykorzystaniem programowalnych klocków K’nex, Lego i LogiBlocs. Zapraszamy na zajęcia naukowe, plastyczne, muzyczne i językowe, w których uczestnicy sami będą odkrywać wiedzę i rozwijać swoje zainteresowania. W ofercie także Zimowy podróżnik, który przybliży ciekawe miejsca na świecie oraz MultiBajka – idealna dla miłośników bajkowych i teatralnych podróży. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!
    Ferie z MultiCentrum - szczegółowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ;

Zapraszamy do udziału (liczba miejsc ograniczona)!

Źródło: PWSK