Fundacja Inkluzja zaprasza na zajęcia Wiosna 2019

14-03-2019

Fundacja Inkluzja - Edukacja Włączająca zaprasza dzieci w wieku od 2 do 7 lat  wraz z rodzicami na cykl zajęć ogólnorozwojowych, które rozpoczną się 8 kwietnia w salach wielofunkcyjnych  Przedszkola Parkowe Skrzaty (ul. Zamkowa 14A, Skawina). Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowe informacje poniżej.

Czas trwania zajęć:
do 45 min
Koszt: bezpłatne
Informacje i zapisy:  e-mail: zipiinkluzja@gmail.com, tel: 504 295 132.
Ilość miejsc ograniczona.

Program zajęć:

8.04.2019 Wielkanocna niespodzianka:  małe rączki wyczarują masę, z której powstaną zaczarowane kurczaczki, jajeczka i koszyczki. Magia Wielkanocy najlepiej działa w czasie wspólnej zabawy;

15.04 Artystyczna Wielkanoc  (Zajęcia Batii Strauss połączone ze spotkaniem Wielkanocnym oraz warsztatami otwartymi) Nawet w najmniejszych szkrabach drzemie prawdziwy wirtuoz – obudźmy go! Czekają nas zabawy z aktywnym słuchaniem muzyki wg. met. Batti Strauss, rozbudzające zmysł słuchu, tworzenie zaskakujących instrumentów, a co za tym idzie – niebanalnej orkiestry! Muzyczne doznania gwarantowane.

6.05 Wyspa małych odkrywców - Sensoinkluzja: Poszukiwacze skarbów wyruszają w podróż między piaski, ziemię i błoto. Będzie nieziemsko brudno. Każdy odkrywca opuści wyspę z jakąś zdobyczą

20.05 Wodne pląsy  Czas na wielkie przelewanie, podlewanie, nalewanie, chlupanie, pryskanie i pluskanie. Wszystkiemu towarzyszyć będą mokre rymy i piosenki. Okaże się, że rzekę można samemu stworzyć, a nawet zabrać ją ze sobą do domu.

27.05 Łatki szmatki Łatki, szmatki, sznurki, sznury, wełna i len – wszystkiego dotkniemy i doświadczymy na własnej skórze. Wcielimy się w postać księcia Mieszka i księżniczki Dobrawy. Może nawet uda nam się przymierzyć książęcy diadem?

10.06 Kwietna łąka  To będzie prawdziwa uczta i gra kolorów, faktur, zapachów i wrażeń. Napaćkamy, napstrykamy, wyszczotkujemy piękną łąkę z pachnącymi kwiatami. Staniemy się kolorowymi motylami lub ptakami. Każdy zabierze dla siebie kawałek pachnącej łąki.

17.06 Bim bam bom, klucz czy dzwon Nawet w najmniejszych szkrabach drzemie prawdziwy wirtuoz – obudźmy go! Czekają nas zabawy z aktywnym słuchaniem muzyki wg. met. Batti Strauss, rozbudzające zmysł słuchu, tworzenie zaskakujących instrumentów, a co za tym idzie – niebanalnej orkiestry! Muzyczne doznania gwarantowane.

Więcej informacji:

tel.:  504 295 132