Bon na kawę i ciastko w podziękowaniu za uzupełnienie ankiety!

02-04-2019

Trwa inwentaryzacja źródeł ciepła, termomodernizacji oraz odnawialnych źródeł energii w budynkach na terenie naszej gminy. Potrzebujemy Państwa pomocy - informacje o stanie budynków zostaną wykorzystane wyłącznie do tworzenia nowych form wsparcia doradczego jak i finansowego.

Inwentaryzacja jest prowadzona w jednej z wybranych form:

• poprzez wypełnienie formularza elektronicznego  KLIKNIJ TUTAJ  - potrzebny będzie specjalny TOKEN (kod), który otrzymają Państwo z nakazem podatkowym lub pocztą;
  • pisemnej,  poprzez wypełnienie formularza  (formularze inwentaryzacyjne będą dostarczane różnymi kanałami m.in.: nakazami podatkowymi oraz odrębnymi listami w zależności od miejscowości i położenia budynku) oraz złożenie go osobiście lub przesłanie za pośrednictwem poczty na adres: Gminy Skawina, ul. Rynek 12, 32-050 Skawina;
  • elektronicznej, poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia na adres e-mail Gminy Skawina:  urzad@um.skawina.net.

Szczególnie zachęcamy do uzupełnienia formularza on-line:  KLIKNIJ TUTAJ. Jak to działa? To proste: po kliknięciu w link  skorzystajcie z tokenu (specjalnego kodu), który otrzymaliście wraz z nakazem podatkowym lub w osobnym liście. Po wypełnieniu ankiety on-line każdy z Państwa może wybrać upominek od nas:

👉 voucher na kawę i ciastko w jednej z poniższych kawiarni:

• Kawiarnia Mood
  • Kawiarnia „Cztery Pory Roku” w Skawinie
  • Fiku miku&cafe
  • White Dog Cafe

👉 voucher na godzinną zabawę w kulkolandzie

• Fiku miku&cafe
  • Kolorado (przy kawiarni White Dog Cafe)

👉 voucher na godzinę wodnego szaleństwa:

• na basenie „Camena” w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Zachęcamy do wypełniania!

Przypomnijmy: na obszarze Gminy Skawina obowiązuje Uchwała Nr XXXII/452/17 Sejmiku Województwa Małopolskiego (tzw. „uchwała antysmogowa”) z dnia 23 stycznia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa małopolskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, która stanowi akt prawa miejscowego z zakresu ochrony środowiska. W celu przygotowania przez Gminę Skawina odpowiedniej pomocy dla mieszkańców, która pomoże w dostosowaniu źródeł ciepła do wymogów „uchwały antysmogowej”, niezbędna jest informacja o ilości i rodzaju węglowych źródeł ciepła, a także potrzebach mieszkańców w zakresie termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii.

Dodatkowych informacji udziela:

Wydział Ochrony Powietrza
ul. Rynek 12 (wejście od ul. Krzywej)

Dziękujemy za zaangażowanie i każdą uzupełnioną ankietę!

Źródło: OP