LPO dot. dopłat do paliw - konsultacje społeczne!

12-04-2019

Trwają konsultacje społeczne w zakresie projektu uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie Lokalnego Programu Osłonowego dla osób, które ponoszą zwiększone koszty grzewcze lokalu związane z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na jeden z systemów proekologicznych.

Podlegające konsultacjom założenia wdrażania Lokalnego Programu Osłonowego dla osób, które ponoszą zwiększone koszty grzewcze lokalu związane z trwałą zmianą systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na jeden z systemów proekologicznych określają zasady i warunki udzielania wsparcia.

Konsultacje trwają w terminie:  4 kwietnia -  8 maja 2019 r. i  prowadzone są w formie:

1. pisemnej - poprzez przyjmowanie uwag z zastosowaniem arkusza konsultacyjnego,
  2. badania ankietowego przeprowadzonego w obrębie struktury portalu internetowego tut. Urzędu, z wykorzystaniem form elektronicznych TUTAJ.

Zapraszamy do wniesienia swoich uwag do projektu dokumentu.

Szczegóły dostępne są w zakładce „konsultacje społeczne”  (kliknij w link). Z projektem dokumentu można zapoznać się również w Wydziale Ochrony Powietrza Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, ul. Rynek 12 (wejście od ulicy Krzywej).

Link do informacji w BIP:  TUTAJ.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach – mają Państwo realny wpływ na treść programu.

Źródło: OP