Konferencja „Prawo do przedsiębiorczości...”

10-05-2019

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych (...)

(...) przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie. Dodatkowo, będzie można poznać funkcjonalności Punktu Informacji Przedsiębiorcy oraz dowiedzieć się, jakie sprawy można załatwić  online w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się także, jak sprawdzić wiarygodność płatniczą kontrahenta, czy przyspieszyć załatwienie swojej sprawy w urzędzie.

Podczas konferencji omówione zostaną również:

• praktyczne ułatwienia wprowadzone w Pakiecie MŚP;
  • znaczenie regulowania sukcesji w firmach;
  • korzyści płynące ze skrócenia okresu przechowywania i elektronizacji akt pracowniczych
  • oraz krok po kroku zasady funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Najbliższe wydarzenie  odbędzie się  w Krakowie  17 maja br. w Q Hotel PLUS przy ul. Wygranej 6.

Zapisy na wydarzenie oraz dodatkowe informacje: KLIKNIJ TUTAJ

Źródło: PARP/RS-CWP