Harmonogram prac w ramach budowy CPR: 10-19 sierpnia br.

09-08-2019

Wydział Inwestycji informuje o zaplanowanych na najbliższe dni pracach w związku z budową ciągów pieszo-rowerowych. O szczegółach planowanych realizacji oraz wynikających z nich utrudnieniach informujemy poniżej. Prosimy o zachowanie ostrożności.

• ul. Ogrody w rejonie sklepu „Lewiatan” - w sobotę 10 sierpnia będzie wykonane docięcie nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego do wymaganej szerokości, natomiast od poniedziałku 12 sierpnia rozpoczęcie prac brukarskich i wykończeniowych.
  • ul. Ogrody w rejonie MPEC -  od poniedziałku 12 sierpnia kontynuacja ułożenia stabilizacji pomiędzy blokami mieszkalnymi na ul. Wesołej, natomiast we wtorek 13 sierpnia nastąpi rozpoczęcie rozbiórki nawierzchni z płyt betonowych przy wjeździe do budynku MPEC.
  • ul. Radziszowska - 16 sierpnia wykonanie nawierzchni z betonu lanego na skrzyżowaniu z ul. Willową.
  • ul. Niepodległości -  do soboty 10 sierpnia zostaną zakończone prace brukarskie w miejscu powstania miejsc postojowych. Do 22 sierpnia potrwają prace branżowe, tj. związane z infrastrukturą energetyczną i teletechniczną.
  • ul. Kublińskiego - od poniedziałku 19 sierpnia kontynuacja realizacji nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego w rejonie skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury oraz prace porządkowe.
  • ul. Tyniecka - kontynuacja  prac związanych z przełożeniem wodociągu, natomiast w poniedziałek 19 sierpnia rozpoczęcie  rozbiórki ogrodzenia ogródków działkowych.
  • ul. Korabnicka i ul. ks. Jerzego Popiełuszki – prace wykończeniowe i porządkowe.

Pobierz aplikację eSkawina (KLIKNIJ TUTAJ), jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o:

• zagrożeniach;
  • utrudnieniach, zamknięciach i remontach;
  • zmianach w stawkach opłat;
  • akcjach i wydarzeniach.

Źródło: IN