Wirtualny Spacer po Skawinie

30-12-2009

Zapraszamy na wirtualny spacer po Skawinie !

Zdecydowanie jest to nowa jakość prezentacji. Specjalnie wykonane i przetwarzane zdjęcia stwarzają wrażenie bezpośredniego przebywania w centrum fotografii. Spacer po alejkach Parku Miejskiego, ulicami miasta można teraz odbyć bez wychodzenia z domu, niezależnie od pogody. Zapraszamy na wirtualny spacer po Skawinie.

Jednocześnie rozpoczynamy zabawę „ZNAJDŹ SIĘ” – każdy kto uczestniczył w sesji zdjęciowej i został uwieczniony na fotografii, otrzyma w podziękowaniu prezent – czeka na Was wielka pula gadżetów. Zabawa trwa od 1-31 stycznia 2010 roku.

Zasady:

• Każda osoba uwieczniona na prezentacji może odebrać nagrodę w godzinach pracy Urzędu (podane na dole strony) u Magdaleny Turkawskiej Rynek 3 pok. 2 tel. 012 277 01 80
  • Wystarczy przyjść i wskazać nr ID (lewy dolny róg strony) panoramy na której zostało się uwiecznionym
  • Postać musi być rozpoznawalna

Wirtualny spacer umożliwia przejście ze skawińskiego Rynku do Ratusza, wchodząc do Parku Miejskiego zwiedzić można Sokół i przejść alejkami cały park. Stąd już droga niedaleka na Basen Camena, który również zobaczycie od środka.

220 panoram wykorzystanych w tym projekcie daje Internautą ogromne możliwości. Panoramy można oglądać również niezależnie. Piękne skawińskie Kościoły zobaczyć może każdy, bez względu na to czy mieszka w Skawinie, Nowym Yorku czy Pekinie. Spacerkiem spod Kościoła Miłosierdzia Bożego trafisz pod Pomnik Poświęcony Janowi Pawłowi II. Wizualizacja Miasteczka Komunikacyjnego została wykonana tak, byś mógł „przejechać” każdą trasę. Klikając w prawym dolnym rogu na ikonkę MAP rozwinie się mapa, która dokładnie wskaże miejsce twojego położenia.

Wszystkie zdjęcia użyte do panoram zostały wykonane na najnowocześniejszym specjalistycznym sprzęcie. Oprócz wirtualnego spaceru po najciekawszych miejscach Skawiny,  do dyspozycji użytkownika jest:

• Mapa nawigacyjna umieszczona w projekcie
  • Informacje o mieście i przedstawionych zabytkach
  • Galerie zdjęć
  • Współrzędne GPS określają dokładnie miejsce położenia

Wirtualne zwiedzanie to nie tylko doskonała zabawa, ale i fantastyczna forma promocji miasta. Niebawem ruszy wersja angielska i słowacka prezentacji. Za pośrednictwem naszych miast partnerskich oraz serwisu www.wirtualnykraj.pl promować będziemy Skawinę na szerokim forum europejskim.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Skawinie.