Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej - galeria zdjęć

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej - galeria zdjęć

23-12-2011

W sobotę, 10 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej w Skawinie odbył się „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej” dziewcząt i chłopców, który był zwieńczeniem programu „Siatkarska Jedynka”.  W obydwu kategoriach zawodów zwycięstwo odniosły  reprezentacje z Gimnazjum Nr 1 w Skawinie. Serdecznie gratulujemy!


Przypomnijmy, program ten to system szkolenia i rozgrywek siatkarskich, w których uczestniczyła młodzież z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum Katolickiego oraz Gimnazjum w Radziszowie. Każda szkoła była gospodarzem zawodów zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Odbyło się 8 turniejów  - 4 dla chłopców i 4 dla dziewcząt w systemie rozgrywek „każdy z każdym”.

W kategorii dziewcząt zwycięstwo w Turnieju Mikołajkowym, jak i w rozgrywkach całej ligi, zdobyły  reprezentantki Gimnazjum nr 1 w Skawinie z 14 pkt, na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 2 z 10 pkt. Trzecie miejsce należy do Gimnazjum Katolickiego (5 pkt), a czwarte miejsce zajęło Gimnazjum z Radziszowa (1 pkt)

W  kategorii chłopców zwycięstwo w Turnieju Mikołajkowym, jak i w rozgrywkach całej ligi, zdobyli  reprezentanci Gimnazjum nr 1 w Skawinie z 14 pkt. Podsumowując wyniki wszystkich spotkań ligi na drugim miejscy uplasowało się Gimnazjum z Radziszowa (8 pkt), na trzecim Gimnazjum Katolickie (6 pkt), a na czwartym Gimnazjum nr 2 (2 pkt).

W trakcie Turnieju Mikołajkowego najlepszą zawodniczką wybrana została Wiktoria Balon z Gimnazjum Katolickiego, a najlepszym zawodnikiem Szymon Lipiński z Gimnazjum Nr 1. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar, zdobywcy miejsc I-III medale, a wszyscy zawodnicy nagrody w postaci zestawów kosmetyków sportowych firmy Adidas oraz drobne upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie.

Wszystkim zawodnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w programie „Siatkarska Jedynka”, gratulujemy dużego zaangażowania podczas wszystkich spotkań ligowych i Turnieju Mikołajkowego!


tekst: UKS „Jedynka” Skawina
Agnieszka Kierzkowska

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Źródło: UKS „Jedynka” Skawina/PSW

« Powrót

Galeria

Drukuj

Jakość powietrza

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.