Stowarzyszenie „Szkoła Marzeń” zaprasza na zajęcia!

26-03-2013

Stowarzyszenie „Szkoła Marzeń” w Radziszowie gorąco zaprasza dzieci do udziału w zajęciach pozaszkolnych, realizujących programy z zakresu profilaktyki uzależnień. Działający w ich ramach „Klub Młodego Odkrywcy”  pozwoli uczestnikom rozwijać zainteresowania w zakresie wykraczającym poza tradycyjne nauczanie.

Projekt umożliwi odkrywanie własnych pasji i rozwijanie talentów - bo przecież w każdym drzemią wspaniałe możliwości! Zostaną one odkryte w ramach wspomagających wszechstronny rozwój klubów tematycznych.  Klub Damy Radę!  oferuje m.in. warsztaty ze sławnymi aktorami, Klub Książki  - spotkania ze znanymi autorami i twórcami książek;  Klub Aktywny, prowadzony pod okiem profesjonalnych instruktorów, promuje zdrowy tryb życia, natomiast  Klub Naukowy  zaprasza na wycieczki i warsztaty pod hasłem „Eksperymentuj razem z nami!”, podczas których profesorowie krakowskich wyższych uczelni poprowadzą doświadczenia z fizyki i chemii oraz wprowadzą w tajniki robotyki i elektroniki.

Projekt będzie realizowany od 1 kwietnia 2013 r. dzięki zaangażowaniu i społecznej pracy członków Stowarzyszenia oraz życzliwości i wsparciu Dyrekcji Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gmina Skawina.

Źródło: Stowarzyszenie „Szkoła Marzeń”

Załączniki: