Kadencja 2010-2014

Skład Rady Miejskiej w kadencji 2006-2010:

Wykaz Radnych Rady Miejskiej w Skawinie - VI kadencja 2006 – 2010.

  1. Andrzej BOBULA
  2. Antoni BYLICA
  3. Witold GRABIEC
  4. Stefan JEZIORO
  5. Marek KLIMCZYK
  6. Marcin KUFLOWSKI
  7. Ryszard MAJDZIK
  8. Ewa MASŁOWSKA
  9. Witold MAZGAJ
  10. Norbert RZEPISKO
  11. Zdzisław SAMBORSKI
  12. Stanisław SŁUSZNIAK
  13. Janusz ŚMIECH
  14. Jadwiga TYLEK
  15. Grzegorz WASYL
  16. Anna WĄSOWICZ
  17. Artur WĄTOR
  18. Andrzej WRZOSZCZYK
  19. Eugeniusz ZAJĄC
  20. Małgorzata ZAWARTKA
  21. Ewa ZUCH


Prezydium Rady Miejskiej w latach 2012-2014

Marcin KUFLOWSKI 
Przewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie

Marek KLIMCZYK
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie

JANUSZ  ŚMIECH
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie

 

Prezydium Rady Miejskiej w latach 2010-2012

Norbert RZEPISKO
Przewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie

Witold GRABIEC 
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie

Janusz ŚMIECH
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie


W Radzie Miejskiej w Skawinie kadencji VI  działały następujące kluby radnych:

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Masłowska, Andrzej Bobula, Witold Grabiec, Norbert Rzepisko, Zdzisław Samborski, Andrzej Wrzoszczyk, Eugeniusz Zając
Klub reprezentuje radny Eugeniusz Zając

Klub Radnych „Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina”
Jadwiga Tylek, Ewa Zuch, Stanisław Słuszniak, Antoni Bylica, Janusz Śmiech
Klub reprezentuje radny Janusz Śmiech

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP
Marek Klimczyk, Anna Wąsowicz, Małgorzata Zawartka
Klub reprezentuje radna Anna Wąsowicz

 

Klub Radnych „Skawina Jutra”
Stefan Jezioro, Marcin Kuflowski, Witold Mazgaj, Grzegorz Wasyl, Artur Wątor
Klub reprezentuje radny Marcin Kuflowski

Radny niezależny: Ryszard Majdzik

Składy osobowe komisji stałych Rady Miejskiej
w Skawinie w kadencji 2010-2014

 

I. KOMISJA REWIZYJNA

Antoni BYLICA - Przewodniczący
Stefan JEZIORO
Ewa MASŁOWSKA - Z-ca Przewodniczącego
Norbert RZEPISKO
Jadwiga TYLEK
Anna WĄSOWICZ
Eugeniusz ZAJĄC

 

II. KOMISJA BUDŻETOWA

Andrzej BOBULA
Marek KLIMCZYK
Ewa MASŁOWSKA
Witold MAZGAJ
Norbert RZEPISKO
Stanisław SŁUSZNIAK - Z-ca Przewodniczącego
Janusz ŚMIECH
Grzegorz WASYL - Przewodniczący

 

III. KOMISJA EDUKACJI

Witold GRABIEC - Z-ca Przewodniczącego
Marek KLIMCZYK
Ryszard MAJDZIK
Ewa MASŁOWSKA - Przewodnicząca
Artur WĄTOR
Andrzej WRZOSZCZYK
Małgorzata ZAWARTKA

 

IV. KOMISJA GOSPODARKI I OCHRONY ŚRODOWISKA

Andrzej BOBULA
Ryszard MAJDZIK - Przewodniczący
Marek KLIMCZYK
Zdzisław SAMBORSKI - Z-ca Przewodniczącego
Grzegorz WASYL
Ewa ZUCH

 

V. KOMISJA ZDROWIA I POMOCY SPOŁECZNEJ

Andrzej Bobula
Zdzisław Samborski
Stanisław Słuszniak
Anna Wąsowicz - Z-ca Przewodniczącego
Artur Wątor
Małgorzata Zawartka - Przewodnicząca
Ewa Zuch

 

VI. KOMISJA KULTURY, SPORTU I REKREACJI

Antoni Bylica
Stefan Jezioro
Zdzisław Samborski
Jadwiga Tylek
Grzegorz Wasyl
Artur Wątor – Przewodniczący
Małgorzata Zawartka – Z-ca Przewodniczącego

 

VII. KOMISJA INFRASTRUKTURY WSI I ROLNICTWA

Antoni BYLICA - Z-ca Przewodniczącego
Witold GRABIEC
Stefan JEZIORO - Przewodniczący
Witold MAZGAJ
Janusz ŚMIECH
Andrzej WRZOSZCZYK

 


VIII. KOMISJA SPRAW OBYWATELSKICH

Ryszard MAJDZIK
Jadwiga TYLEK - Z-ca Przewodniczącego
Grzegorz WASYL
Anna WĄSOWICZ - Przewodnicząca
Eugeniusz ZAJĄC
 

Drukuj

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.