Rada Miejska w Skawinie VIII kadencji 2018-2023

Zdzisława Bała z.bala@gminaskawina.pl

Zdzisława Bała z.bala@gminaskawina.pl

Antoni Bylica a.bylica@gminaskawina.pl

Antoni Bylica a.bylica@gminaskawina.pl

Marek Fugiel m.fugiel@gminaskawina.pl

Marek Fugiel m.fugiel@gminaskawina.pl

Antoni Holik a.holik@gminaskawina.pl

Antoni Holik a.holik@gminaskawina.pl

Stefan Jezioro s.jezioro@gminaskawina.pl

Stefan Jezioro s.jezioro@gminaskawina.pl

Marek Klimczyk m.klimczyk@gminaskawina.pl

Marek Klimczyk m.klimczyk@gminaskawina.pl

Żaneta Kotula z.kotula@gminaskawina.pl

Żaneta Kotula z.kotula@gminaskawina.pl

Leszek Kryda l.kryda@gminaskawina.pl

Leszek Kryda l.kryda@gminaskawina.pl

Stanisław Lupa s.lupa@gminaskawina.pl

Stanisław Lupa s.lupa@gminaskawina.pl

Ryszard Majdzik r.majdzik@gminaskawina.pl

Ryszard Majdzik r.majdzik@gminaskawina.pl

Ewa Masłowska e.maslowska@gminaskawina.pl

Ewa Masłowska e.maslowska@gminaskawina.pl

Jóżef Niechaj j.niechaj@gminaskawina.pl

Jóżef Niechaj j.niechaj@gminaskawina.pl

Stanisław Pac s.pac@gminaskawina.pl

Stanisław Pac s.pac@gminaskawina.pl

Tomasz Papież t.papiez@gminaskawina.pl

Tomasz Papież t.papiez@gminaskawina.pl

Janina Rączka j.raczka@gminaskawina.pl

Janina Rączka j.raczka@gminaskawina.pl

Antoni Sapała a.sapala@gminaskawina.pl

Antoni Sapała a.sapala@gminaskawina.pl

Mirosław Śliwa m.sliwa@gminaskawina.pl

Mirosław Śliwa m.sliwa@gminaskawina.pl

Janusz Śmiech j.smiech@gminaskawina.pl

Janusz Śmiech j.smiech@gminaskawina.pl

Artur Śnieżek a.sniezek@gminaskawina.pl

Artur Śnieżek a.sniezek@gminaskawina.pl

Andrzej Wrzoszczyk a.wrzoszczyk@gminaskawina.pl

Andrzej Wrzoszczyk a.wrzoszczyk@gminaskawina.pl

Eugeniusz Zając e.zajac@gminaskawina.pl

Eugeniusz Zając e.zajac@gminaskawina.pl

 

Drukuj

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.