Radni Rady Miejskiej w Skawinie 2014-2018

Zdzisława Bała z.bala@gminaskawina.pl

Zdzisława Bała z.bala@gminaskawina.pl

Antoni Bylica a.bylica@gminaskawina.pl

Antoni Bylica a.bylica@gminaskawina.pl

Marek Fugiel m.fugiel@gminaskawina.pl

Marek Fugiel m.fugiel@gminaskawina.pl

Witold Grabiec w.grabiec@gminaskawina.pl

Witold Grabiec w.grabiec@gminaskawina.pl

Grzegorz Klimas g.klimas@gminaskawina.pl

Grzegorz Klimas g.klimas@gminaskawina.pl

Grażyna Koń g.kon@gminaskawina.pl

Grażyna Koń g.kon@gminaskawina.pl

Karol Kościelny k.koscielny@gminaskawina.pl

Karol Kościelny k.koscielny@gminaskawina.pl

Ryszard Majdzik r.majdzik@gminaskawina.pl

Ryszard Majdzik r.majdzik@gminaskawina.pl

Ewa Masłowska e.maslowska@gminaskawina.pl

Ewa Masłowska e.maslowska@gminaskawina.pl

Marcin Mocha m.mocha@gminaskawina.pl

Marcin Mocha m.mocha@gminaskawina.pl

Adam Najder

Adam Najder

Józef Niechaj j.niechaj@gminaskawina.pl

Józef Niechaj j.niechaj@gminaskawina.pl

Stanisław Pac stanislaw.pac@interia.pl

Stanisław Pac stanislaw.pac@interia.pl

Łukasz Raczkowski l.raczkowski@gminaskawina.pl

Łukasz Raczkowski l.raczkowski@gminaskawina.pl

Janina Rączka j.raczka@gminaskawina.pl

Janina Rączka j.raczka@gminaskawina.pl

Antoni Sapała a.sapala@gminaskawina.pl

Antoni Sapała a.sapala@gminaskawina.pl

Stanisław Skuta s.skuta@gminaskawina.pl

Stanisław Skuta s.skuta@gminaskawina.pl

Mirosław Śliwa m.sliwa@gminaskawina.pl

Mirosław Śliwa m.sliwa@gminaskawina.pl

Anna Wąsowicz awmaxima@wp.pl

Anna Wąsowicz awmaxima@wp.pl

Artur Wątor a.wator@gminaskawina.pl

Artur Wątor a.wator@gminaskawina.pl

Eugeniusz Zając e.zajac@gminaskawina.pl

Eugeniusz Zając e.zajac@gminaskawina.pl

 

Drukuj

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@um.skawina.net

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.