Aktualności BZK

Miasto i Gmina Skawina BLISKO mieszkańców

19-10-2018

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie poszerzył system mobilnej komunikacji z mieszkańcami, który do tej pory opierał się tylko o powiadomienia SMS. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO. Teraz w systemie można się zarejestrować się na kilka sposobów:

• pobrać na smartfona aplikację BLISKO
  • zamówić powiadomienia SMS

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY:

• ważne sprawy dotyczące mieszkańców
  • zagrożenia i niebezpieczeństwa
  • istotne utrudnienia i awarie
  • ostrzeżenia wojewódzkie z RSO oraz komunikaty od „Łowców burz”

ZAREJESTRUJ SIĘ:

Zdecydowanie zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. „Policji”, „Wyłączenia Prądu”. Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

• aplikacja jest łatwa i wygodna w obsłudze
  • bez reklam i spamu
  • dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów
  • umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach
  • nie pobiera danych od użytkowników
  • jest bezpłatna

Pobierz aplikację  BLISKO:

Osoby, które nie posiadają telefonu typu smartfon mogą zamówić krótkie komunikaty SMS. Niestety wiadomości SMS mają duże ograniczenia i są dużo droższe, dlatego za ich pomocą będziemy informować tylko o najważniejszych sprawach.

W każdej chwili można wypisać się z wybranego wcześniej serwisu lub całkiem się wyrejestrować z systemu. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ZMIEŃ USTAWIENIA

Mieszkańcy mogą się bezpłatnie zarejestrować na wszystkie 3 sposoby. W przypadku zamówienia powiadomień SMS i pobrania aplikacji BLISKO na ten sam telefon, prosimy aby w menu aplikacji wybrać  ustawienia i uzupełnić pozycję „Numer telefonu”. Dzięki temu wiadomości nie będą dublowane, a info SMS-y będą doręczane tylko w przypadku braku połączenia z internetem.

Załączniki: