Zamykamy place targowe w Skawinie

15-03-2020

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, od poniedziałku, 16 marca, zamykamy place targowe w Skawinie: przy ulicy 29-Listopada oraz przy ulicy Radziszowskiej. Place będą zamknięte do odwołania. Apelujemy: zostań w domu. Nie ryzykuj! Jeśli musisz wyjść do sklepu, przestrzegaj zasad bezpieczeństwa.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Prosimy nie wykupujcie na zapas całego asortymentu, ponieważ może go zabraknąć dla innych. Zakupy może zrobić jedna osoba, a nie cała rodzina. Prosimy o stosowanie się do nowych zasad obsługi w sklepach, aptekach itp.: o nieprzekraczanie wyznaczonych linii, o oczekiwanie na swoją kolej w wyznaczonym miejscu (np. na zewnątrz).

Pamiętajmy o zachowaniu podstawowych zasad, które pomogą zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa:

• zachowaj co najmniej 1 metr odległości od innych osób (nosiciel wirusa zaraża podczas kaszlu, kichania i mówienia);
  • nie dotykaj oczu, ust i nosa;
  • kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos zgiętym ramieniem lub jednorazową chusteczką (chusteczkę wyrzuć do zamkniętego kosza);
  • po powrocie do domu, dokładnie umyj ręce, używając mydła i wody.

Źródło: PSW