Zostań wolontariuszem MGOPS w Skawinie!

16-03-2020

Seniorzy są w grupie największego ryzyka - dla nich zarażenie koronawirusem może być szczególnie niebezpieczne. Nie każdy może liczyć na pomoc rodziny. Nie chcemy pozostawić takich osób w potrzebie, dlatego prosimy WAS zostańcie wolontariuszami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skawinie.

Zgłoś się: e-mail: mgops@skawina.net

Nie chcemy pozostawić takich osób w potrzebie, dlatego prosimy WAS zostańcie wolontariuszami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skawinie. Co trzeba zrobić by zostać wolontariuszem?

Jak zostać wolontariuszem?
Wyślij wiadomość zawierającą Twoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres e-mail: mgops@skawina.net, w temacie wpisując słowo „wolontariusz”. Skontaktuje się z Tobą pracownik MGOPS w Skawinie i ustalicie wszelkie szczegóły i formalności.

Kto może zostać wolontariuszem?
Każdy kto chciałby pomóc, warunkiem jest to, że musisz mieć co najmniej 18 lat.

Czym będzie zajmował się wolontariusz?
Pomożesz osobom samotnym zrealizować receptę na leki oraz zakupić żywność i środki higieniczne w ramach podstawowego pakietu artykułów. O tym jak, poinformuje Cię pracownik MGOPS.

Jeśli chcesz i jeśli możesz pomóc jako wolontariusz
- skontaktuj się z MGOPS w Skawinie!

Źródło: MGOPS/BZK