Akcja #zostańwdomu z CKiS!

20-03-2020

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, nie daje się koronawirusowi i ma dla Was mnóstwo propozycji aktywnego spędzenia czasu! Zobaczcie co #teamCKiS przygotował w ramach akcji #zostańwdomu. Codziennie będą pojawiać się nowe, ciekawe propozycje rozrywki. Zachęcamy do udziału!

AKTUALIZACJA [20.03.2020 r.] #zostańwdomu Z KULTURĄ

• Dziś wieczorem CKiS ponownie zaprasza do Nowego Jorku, aby obejrzeć jedną z najpiękniejszych i najbardziej przebojowych oper: „Traviatę” Giuseppe Verdiego, w roli głównej wspaniała Diana Damrau. Link do transmisji - KLIKNIJ TUTAJ - będzie aktywny do godz. 20:30 czasu polskiego. Libretto dostępne TUTAJ.

The Metropolitan Opera jeszcze tylko przez dwa wieczory udostępnia swoje najznakomitsze spektakle za darmo. Warto skorzystać!

• Małych i dużych CKiS zachęca do czytania razem z Michałem Rusinkiem, który dzisiaj zaprasza do „ULa z książkami”. Transmisja LIVE rozpocznie się o godzinie 18.00 - KLIKNIJ TUTAJ

19.03.2020 r. -  #zostańwdomu Z KULTURĄ

Na dzisiejszy wieczór CKiS w Skawinie ma dla Was dwie propozycje: jedną dla miłośników opery, a drugą dla spragnionych czegoś lżejszego:

1. Proste kliknięcie i jesteśmy w Nowym Jorku, gdzie The Metropolitan Opera zaprasza do oglądania online najpiękniejszych oper świata. Dziś do godziny 20:30 można zachwycać się bogactwem melodii „Trubadura” Giuseppe Verdiego. Gorąco polecamy, tym razem strój galowy nieobowiązkowy! Transmisję znajdziecie TUTAJ, a śledzenie akcji ułatwi streszczenie libretta.
  2. Kapela trans-folkowa Pokrzyk, miała zagrać dla mieszkańców w Muzyczny Poniedziałek. Nic straconego! Dziś wieczorem zaprasza na wspólną potańcówkę streamingową #śląskfolkowy, start godz. 19:30. Aby dołączyć, klikamy TUTAJ.

Źródło: CKiS