Zbiórka środków ochrony osobistej!

24-03-2020

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji w jakiej znaleźli się Ci, którzy ratują nasze zdrowie i życie, ogłaszamy zbiórkę środków ochrony osobistej, na rzecz skawińskiego Pogotowia Ratunkowego oraz przychodni zdrowia działających na terenie naszego miasta i gminy. Pomóżmy im w walce z koronawirusem!

Podczas codziennej pracy ratownicy medyczni, lekarze, pielęgniarki i pracownicy przychodni narażeni są na bezpośredni kontakt z COVID-19.  Dotychczasowe zaopatrzenie w środki ochrony osobistej oraz środki do dezynfekcji jest zużywane w bardzo szybkim tempie. Placówki te w chwili obecnej nie są w stanie zamówić środków ochrony osobistej, bo po prostu ich nie ma w hurtowniach, a zapotrzebowanie z dnia na dzień jest coraz większe.

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą, Organizacją, która ma dostęp do środków ochrony osobistej lub do środków dezynfekujących prosimy o pomoc. Każda przekazana ilość jest ważna.

W razie pytań prosimy o kontakt z
Agnieszką Winiarz kierownik  Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia.

Prosimy o dostarczanie środków bezpośrednio do przychodni.

(kliknij, by powiększyć)

Źródło: PSZ / PSW