MGOPS zamknięty od 30 marca

27-03-2020

Od poniedziałku, 30 marca br. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie będzie zamknięty dla mieszkańców.  Ośrodek będzie funkcjonował tylko w trybie wewnętrznym. Dokumenty można będzie złożyć elektronicznie lub poprzez wrzucenie koperty do skrzynki pocztowej przy wejściu głównym.

Skrzynka pocztowa umieszczona jest w przedsionku przy wejściu głównym od ul. Żwirki i Wigury. Pracownicy MGOPS proszą, aby na dokumentach wrzucanych do skrzynki pocztowej znajdował się numer telefonu kontaktowego, co ułatwi załatwienie sprawy w przypadku potrzeby złożenia dodatkowych wyjaśnień.

Zachęcamy mieszkańców również do kontaktowania się w sprawach pilnych telefonicznie, mailowo oraz za pomocą platformy ePUAP.

Przypominamy, że wnioski o świadczenia rodzinne i wychowawcze można złożyć przez portal Emp@tia (KLIKNIJ TUTAJ) lub bankowość elektroniczną.

Dokumenty do wydruku i złożenia o różne rodzaje pomocy dostępne są także na stronie internetowej Ośrodka: KLIKNIJ TUTAJ.

Dla osób, które nie mają możliwości składania wniosków drogą elektroniczną, druki o świadczenia wyłożone będą w przedsionku przy wejściu głównym od ul. Żwirki i Wigury.

Źródło: MGOPS