Mityngi online Grupy AA „AQUA VITA”

17-04-2020

Ze względów bezpieczeństwa w całym kraju zawieszane są do odwołania spotkania anonimowych alkoholików.  Chcąc sobie pomagać, mityngi Grupy AA „AQUA VITA” działającej przy Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 17, odbywają się internetowo.

W całym kraju tysiące osób zostanie pozbawionych istotnego elementu leczenia. W „zdrowieniu” tych osób, kluczowe znaczenie ma regularny kontakt z grupą wsparcia, poczucie, że w każdej chwili mogą się zwrócić o pomoc do drugiego człowieka. W tym trudnym momencie warto sięgnąć po cyfrowe narzędzia, które wspomagają proces leczenia/zdrowienia i nie wymagają wychodzenia z domu.

Chcąc sobie pomagać, mityngi Grupy AA „AQUA VITA” działającej przy Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 17, odbywają się internetowo (online) w sposób następujący:

• Dzień mityngu: poniedziałek;
  • Czas trwania mityngu: 18:00 – 20:00;
  • Typ mityngu : Mityng otwarty na Skype;
  • Kontakt: aquavita@aakrakow.pl.

Uwaga: aby dołączyć do grupy należy zainstalować aplikację Skype na telefonie lub komputerze i zaakceptować zaproszenie dostępne pod linkiem: https://join.skype.com/dyOnhLVhjYoR.

Dla anonimowego alkoholika brak możliwości osobistego spotkania z innym alkoholikiem, zwłaszcza tym jeszcze cierpiącym, jest wielką próbą. To trudny czas także w zmaganiu z chorobą. Dlatego zamieszczamy również link do wykazu mityngów Regionu Galicja odbywających się w formie online, które mają na celu zastąpienie dotychczasowych form działania nowymi, niewymagającymi kontaktu fizycznego. Wykaz mitingów: KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: PSZ- CWR