Maseczki już trafiły do wszystkich mieszkańców sołectwa Grabie

20-04-2020

Dziękujemy za wielkie zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowaną przez burmistrza Norberta Rzepisko akcję uszyj maskę dla sąsiada. Kolejną po Jaśkowicach (tutaj) miejscowością, która stanęła na wysokości zadania jest Grabie. Własnoręcznie uszyte maseczki już trafiły do wszystkich mieszkańców sołectwa.

Mieszkańcy sołectwa Grabie znajdą maseczki w swojej skrzynce pocztowej. Są one regulowane oraz wielokrotnego użytku. Pamiętajcie, by przed pierwszy użyciem wyprać je w temperaturze co najmniej 60 stopni. Dziękujemy szyjącym z sołectwa Grabie za Waszą pracę!

Burmistrz Norbert Rzepisko zachęca wszystkich mieszkańców do uszycia masek dla swoich sąsiadów. Na terenie całej Gminy zorganizowaliśmy punkty, w których można pobrać materiały do szycia, tutaj można także oddać już gotowe maseczki. Zapewniamy bezpłatnie wszystkie potrzebne do szycia rzeczy, zadbamy też, by efekty Waszej pracy trafiły do mieszkańców. Szczegóły akcji i kontakty znajdziecie tutaj.

Dziękujemy wszystkim szyjącym za Wasze zaangażowanie! Przejdźmy wspólnie przez ten trudny dla nas czas i pomagajmy sobie nawzajem!

Źródło: BB