Mieszkańcy i przedsiębiorcy pomogli szpitalowi im. Babińskiego

05-05-2020

Mieszkańcy Gminy Skawina po raz kolejny pokazali, że w tym trudnym czasie dbają nie tylko o swoich sąsiadów, ale troszczą się także o inne miejscowości. Wielkie Drogi odpowiedziały na apel Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego i zgromadziły środki higieniczne oraz inne potrzebne produkty.

Szpital im. Babińskiego w Krakowie zaapelował o pomoc w zorganizowaniu najpotrzebniejszych towarów, takich jak środki do dezynfekcji oraz higieny, kawa, woda i herbata. Na apel placówki odpowiedzieli mieszkańcy Wielkich Dróg, którzy zadbali o dostarczenie tych rzeczy. W akcji wzięła udział Ochotnicza Straż Pożarna, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej, sołtys Maria Windak oraz Stowarzyszenie Nasz Dom - Nasze Wielkie Drogi.

Na apel szpitala nie pozostali obojętni także skawińscy przedsiębiorcy: Centrum Zakupowe JAN, Dragon Poland, Restauracja Staromiejska oraz Auto Części Valdi.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom i przedsiębiorcom za pomoc i zaangażowanie w pomoc nie tylko naszej Gminie, ale także okolicznym miejscowościom!

Źródło: BB