Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Tynieckiej do 1 czerwca

22-05-2020

Konsorcjum Firm Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o. i Swietelsky AG informuje, że w związku z prowadzonymi robotami przy modernizacji linii kolejowej nr 94 na odcinku Kraków Płaszów - Skawina - Oświęcim, zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Tynieckiej w Skawinie zostało wydłużone do 1 czerwca 2020 r.

Zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu w obrębie przejazdu zostanie zachowane bezpieczne przejście umożliwiające przekraczanie miejsca robót przez pieszych. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Linia aglomeracyjna nr 203 jest nadal skierowana na trasę objazdową:

• „Czerwone Maki” – „Skawina Żwirownia” bez zmian
  • następnie ul. Energetyków oraz ul. Piłsudskiego do przystanku „Skawina Sąd” i dalej po swojej trasie.

W przeciwnym kierunku:

• „Skawina” – „Skawina Szkoła” bez zmian
  • następnie ul. Piłsudskiego, ul. Energetyków, ul. Żwirową do przystanku „Skawina Żwirownia”, gdzie linia powróci na stałą trasę.

Linia na trasie objazdowej zatrzymuje się na wszystkich przystankach.  Bez obsługi pozostają przystanki „Skawina Tyniecka” oraz „Skawina Tyniecka Osiedle”

Prace wykonuje Konsorcjum Firm w składzie: Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o. i Swietelsky AG.

Źródło: Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o./ GK