Nowe usługi MARR – razem w trudnym czasie

26-05-2020

Dziś epidemia koronawirusa decyduje o przyszłej kondycji i funkcjonowaniu firmy. Oferta Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje poniżej.

W ramach wsparcia dla MŚP oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą, MARR proponuje:

• usługi doradztwa w zakresie sporządzenia biznesplanów;
  • asystę i doradztwo przy zakładaniu firmy;
  • pomoc w przygotowaniu wniosków dla przedsięwzięć gospodarczych;
  • pomoc w zakresie wniosków o dotacje krajowe i regionalne.

MARR zachęca w tym trudnym okresie do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w warunkach online. Nowa edycja projektu Małopolskie Bony Rozwojowe Plus – daje możliwość uzyskania dofinansowanie na szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców nie wychodząc z domu. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

MARR opracował dla małopolskich przedsiębiorców „Poradniki przedsiębiorcy w czasie epidemii koronawirusa”. To zbiór praktycznych informacji o rządowym wsparciu m.in.: Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Antykryzysowa 2.0, Tarcza Finansowa, Małopolska Tarcza Antykryzysowa, ograniczenia i działania ochronne. Kompendium wiedzy jest dostępne bezpłatnie TUTAJ.

„Kupuj lokalnie. Wspieraj polskich przedsiębiorców”, to kolejna akcja Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Zachęca ona Małopolan do zaopatrywania się w produkty od regionalnych producentów. Wielu z nich swoją działalność przeniosło do Internetu. Dziś pozornie zwykłe zakupy mogą dać szansę na przetrwanie na rynku. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

W obszarze zarządzania zasobami ludzkimi została uruchomiono akcja HR-online, czyli możliwość uzyskania zdalnych porad - TUTAJ.

Źródło: MARR