17°C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowe usługi MARR – razem w trudnym czasie

Nowe usługi MARR – razem w trudnym czasie

26-05-2020

Dziś epidemia koronawirusa decyduje o przyszłej kondycji i funkcjonowaniu firmy. Oferta Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje poniżej.

 

W ramach wsparcia dla MŚP oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą, MARR proponuje:

  • usługi doradztwa w zakresie sporządzenia biznesplanów;
  • asystę i doradztwo przy zakładaniu firmy;
  • pomoc w przygotowaniu wniosków dla przedsięwzięć gospodarczych;
  • pomoc w zakresie wniosków o dotacje krajowe i regionalne.
     

MARR zachęca w tym trudnym okresie do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w warunkach online. Nowa edycja projektu Małopolskie Bony Rozwojowe Plus – daje możliwość uzyskania dofinansowanie na szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców nie wychodząc z domu. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

MARR opracował dla małopolskich przedsiębiorców „Poradniki przedsiębiorcy w czasie epidemii koronawirusa”. To zbiór praktycznych informacji o rządowym wsparciu m.in.: Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Antykryzysowa 2.0, Tarcza Finansowa, Małopolska Tarcza Antykryzysowa, ograniczenia i działania ochronne. Kompendium wiedzy jest dostępne bezpłatnie TUTAJ.

„Kupuj lokalnie. Wspieraj polskich przedsiębiorców”, to kolejna akcja Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Zachęca ona Małopolan do zaopatrywania się w produkty od regionalnych producentów. Wielu z nich swoją działalność przeniosło do Internetu. Dziś pozornie zwykłe zakupy mogą dać szansę na przetrwanie na rynku. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

W obszarze zarządzania zasobami ludzkimi została uruchomiono akcja HR-online, czyli możliwość uzyskania zdalnych porad - TUTAJ.

 

Źródło: MARR

« Powrót

Drukuj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@gminaskawina.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.