Bądźmy bliżej i pomóżmy medykom walczącym z koronawirusem

01-06-2020

Pomimo ograniczeń i dystansu fizycznego, którego utrzymywanie wciąż jest konieczne, nie możemy dopuścić, byśmy stali się sobie odlegli i obcy. Dlatego bądźmy bliżej ludzi i ich potrzeb, które z powodu pandemii nie zawsze są zaspokajane. Pomaga w tym inicjatywa „Bądźmy bliżej”.

„Bądźmy bliżej” to jedna z wielu oddolnych inicjatyw, które powstały w trakcie pandemii koronawirusa. Celem akcji jest koordynowanie działań mieszkańców i przedsiębiorców branży gastronomicznej, które mają wesprzeć krakowskie szpitale.

Organizatorzy dbają o dostarczanie posiłków medykom i gorąco zachęcają do wsparcia inicjatywy. Każdy może pomóc i robić to nie wychodząc z domu. To personel medyczny, służby ratunkowe i porządkowe stawiają teraz czoła największym wyzwaniom. Pomóżmy im!

Jak to zrobić?

• przedsiębiorcy prowadzący restauracje mogą dołączyć do akcji i przygotowywać posiłki dla medyków
  • przedsiębiorcy z innych branż mogą zostać sponsorem inicjatywy - organizatorzy pilnie poszukują firm odpowiedzialnych społecznie, które zechcą, wzorem dotychczasowych partnerów, dołączyć do akcji, aby ta mogła trwać jak najdłużej

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na Facebooku tutaj oraz kontaktując się mailowo kontakt@badzmyblizej.pl

Dołączając do akcji okażecie wdzięczność ludziom walczącym na pierwszej linii frontu z koronawirusem.

Źródło: BB / Bądźmy Bliżej