Ograniczona bezpośrednia obsługa mieszkańców w UMiG

16-06-2020

W Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie stosuje się ograniczoną bezpośrednią obsługę interesantów dostosowaną do aktualnych nakazów i zakazów obowiązujących w związku z wystąpieniem stanu pandemii. Prosimy o wyrozumiałość oraz w miarę możliwości o dostosowanie się do zaleceń.

Prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Skawinie:

• za pośrednictwem platformy ePUAP z wykorzystaniem Profilu Zaufanego
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej – na adres: urzad@gminaskawina.pl
  • telefonicznie
  • za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej (papierowej)
  • w sprawach wymagających osobistej obecności prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty w Urzędzie z osobą prowadzącą sprawę

Obsługa interesantów odbywa się w wyznaczonych stanowiskach obsługi bezpośredniej zlokalizowanych w Rynek 1, Rynek 3, Rynek 12, Rynek 14 jak i w budynku Centrum Wspierania Rodziny, ul. Popiełuszki 17 w Skawinie. Dopuszczalna liczba osób przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jeden mieszkaniec na jedno stanowisko obsługi.

W kontaktach z urzędnikami obowiązują ogólne zasady zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w szczególności:

• ograniczanie kontaktów bezpośrednich do niezbędnych
  • obowiązek zachowania 2 m dystansu pomiędzy osobami
  • obowiązek zakrywania ust i nosa

Nie narażajmy siebie nawzajem i wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie!

Podstawa prawna: § 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 964).

Źródło: BB