Program bezpłatnego wsparcia dla firm z Małopolski

30-06-2020

Prowadzisz małą lub średnią firmę z siedzibą w Małopolsce? Oferujesz usługi z zakresu artificial intelligence lub smart city? Chcesz zdobyć nowe kontakty biznesowe za granicą? Weź udział w trwającej rekrutacji uzupełniającej do kolejnej edycji programu bezpłatnego wsparcia dla małopolskich firm.

Weź udział w rekrutacji do projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub!

Po zakwalifikowaniu do programu:

• weźmiesz udział w warsztatach kompetencyjnych online, które przygotują Cię do rozwijania działalności za granicą;
  • weźmiesz udział w misji gospodarczej online poruszającej temat wykorzystania sztucznej inteligencji w przestrzeni miasta pt. „Algorytmy, które poruszają miasto” połączonej ze spotkaniami networkingowymi oraz nt. specyfiki austriackiego biznesu (z firmami austriackimi oraz z austriackimi instytucjami wsparcia biznesu) - wrzesień 2020
  • lub weźmiesz udział w Targach Smart City Expo w Barcelonie w dniach od 17 do 19 listopada 2020 r., gdzie zaprezentujesz swoje usługi na specjalnie zaprojektowanym dla Ciebie stoisku.

DLA KOGO?

Do zaprezentowania swojej firmy na misji, targach oraz uczestnictwa w warsztatach organizator zaprasza mikro-, małe- i średnie przedsiębiorstwa z Małopolski prowadzące działalność w obszarze Artificial Intelligence lub Smart City, zainteresowane rozwojem swojej działalności międzynarodowej.

Nabór zgłoszeń trwa do 8 lipca 2020 r. Liczba miejsc ograniczona.

ZGŁOSZENIA:

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej i na wydarzeniach na Facebooku:

MISJA Gospodarcza do Austrii, wrzesień 2020:

TARGI Smart City Expo w Barcelonie, listopad 2020:

Zgłoszenia i pytania można kierować drogą mailową: hub@oees.pl.

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.

Źródło: Open Eyes Economy Summit/ RS-CWP