Wizyta w UMiG - przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa

04-08-2020

W trosce o zdrowie zarówno mieszkańców jak i pracowników, w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie wprowadzono zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Pracujemy dla Was, ale staramy się unikać bezpośredniego kontaktu. Dlatego gorąco zachęcamy, by przed wizytą w urzędzie skontaktować się telefonicznie lub wysłać maila.

Teraz jak nigdy wcześniej zależy nam na tym, by wszystkie kwestie były rozwiązywane bez osobistego stawiania się w urzędzie.

Jeżeli sprawa wymaga osobistego spotkania z pracownikiem merytorycznym, jest to możliwe. Przed wejściem do urzędu prosimy zdezynfekować dłonie, zachować odstęp minimum 1.5 metra oraz obowiązkowo zasłonić usta i nos.

Jednak o wiele wygodniej, szybciej i prościej będzie, jeżeli skontaktujecie się bezpośrednio z pracownikiem merytorycznym i załatwicie sprawę elektronicznie. Możecie zrobić to za pomocą telefonu, wiadomości e-mail, listownie lub korzystając z platformy ePUAP.

Dokładamy wszelkich starań, by dostosować się do nowej sytuacji i ułatwiać Wam kontakt. Bezpieczeństwo i zdrowie jest ważne dla każdego z nas, dlatego liczymy na wyrozumiałość.

Źródło: BB