Koronawirus w UMiG - kolejne potwierdzone przypadki COVID-19

26-10-2020

U kolejnych pracowników UMiG potwierdzono zarażenie koronawirusem. W trosce o zdrowie nas wszystkich zachęcamy, by wszystkie kwestie były rozwiązywane bez osobistego stawiania się w urzędzie. Większość spraw można załatwić zdalnie.

Z powodu kolejnych zarażeń Urząd Miasta i Gminy w Skawinie wciąż będzie pracował w trybie rotacyjnym. Oznacza to, że pracownicy UMiG zostali podzieleni na dwa zespoły. Każdy z nich co drugi dzień będzie pracował zdalnie. Dzięki temu Urząd wciąż będzie otwarty dla mieszkańców, a liczba osób przebywających w jednym miejscu spadnie. Może wiązać się to tymczasowo z utrudnionym kontaktem z poszczególnymi osobami. Prosimy o wyrozumiałość, robimy to dla bezpieczeństwa zarówno mieszkańców jak i pracowników UMiG.

W trosce o zdrowie nas wszystkich zachęcamy, by wszystkie kwestie były rozwiązywane bez osobistego stawiania się w urzędzie.  Większość spraw można załatwić zdalnie. Dlatego zachęcamy, by przed przyjściem do UMiG skontaktować się:

• telefonicznie;
  • mailowo;
  • skorzystać z platformy ePUAP.

Bezpieczeństwo i zdrowie są najważniejsze. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń. Dbajmy o siebie nawzajem! Naszym koleżankom i kolegom życzymy dużo zdrowia!

Źródło: BB/PSW