SMOK HULTAJ - mobilna gra czytelnicza

04-11-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie  zaprasza dzieci przedszkolne i uczniów klas I-III do zabawy mobilnej „Smok Hultaj”, opartej fabularnie na najpopularniejszych bajkach i baśniach świata. Na najlepszych uczestników czekają nagrody. Gra potrwa do 30 listopada 2020 r.

Waszym zadaniem będzie pomaganie Szewczykowi w odnalezieniu, schwytaniu i unieszkodliwieniu smoczego rozrabiaki. Na poplątanych bajkowych ścieżkach spotkacie postacie urocze i wredne, magiczne istoty, tajemnicze przedmioty i obute koty. Przyda się znajomość bajek, spostrzegawczość i logiczne myślenie oraz pomoc kogoś, kto już umie czytać.

Można grać drużynami lub w pojedynkę. Dla 10 pogromców smoków, którzy wykażą się największym sprytem, odwagą i bajkową wiedzą czekają naprawdę fajne nagrody.

Jak zagrać?

• Pobrać na swój telefon bezpłatną aplikację Action Track (dostępna w sklepie Play).
  • Zeskanować kod QR dostępny na stronie internetowej biblioteki i profilu FB.
  • Kliknąć „POBIERZ”.
  • Możecie też skorzystać z linka: KLIKNIJ TUTAJ.
  • Dać się porwać wirtualnej przygodzie i poznać perypetie Szewczyka i Smoka.

Regulamin oraz więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: MBP w Skawinie