Podróże śladami serialowych planów filmowych!

25-11-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zaprasza w najbliższy piątek, 27 listopada 2020 r. o godzinie 18:00 na ostatnie już z cyklu SPOTKANIE Z BIBLIOTEKĄ. Tym razem spotkacie się z twórcami kanału Jakbyniepaczeć, którzy zabiorą Was w podróż śladami serialowych planów filmowych.

Wydarzenie będzie relacjonowane na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie (KLIKNIJ TUTAJ). Podczas spotkania będzie można zadawać pytania. Zachęcamy do udziału!

Kim są goście spotkania?

JAKBYNIEPACZEĆ to dwuosobowy zespół, w którego skład wchodzą:

• Kaja – twarz kanału, recenzentka, scenarzystka, graficzka oraz pożeraczka seriali;
  • Janusz – montażysta, operator, dźwiękowiec – Pan „techniczny” od zadań specjalnych.

Kanał powstał, jak piszą sami autorzy:

„(...)z poczucia misji, bo w polskim internecie wyraźnie brakowało miejsca, gdzie ludzie w przystępny sposób mogliby dowiedzieć się co fajnego oglądać, a na co nie warto tracić czasu. “Misji”, bo prowadzenie rzetelnego medium o serialach wymaga ogromu pracy, sporej wiedzy i mnóstwa czasu na merytoryczne przygotowanie”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło: MBP w Skawinie