Wiadomości NGO

07-10-2010

Nowy program grantowy dla młodzieży

Nowy program grantowy dla młodzieży

Zapraszamy do udziału w programie grantowym Fundacji Banku Zachodniego WBK – Bank Ambitnej Młodzieży. W jego ramach Fundacja dofinansowuje projekty, które służą rozwojowi młodych ludzi na płaszczyźnie edukacyjnej, obywatelskiej lub społecznej. Naszym celem jest wsparcie organizacji które otwierają młodzież na świat wartości, pomagają w zdobyciu wykształcenia oraz uwrażliwiają na potrzeby lokalnych społeczności. Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

07-10-2010

Rusza II edycja Akademii Orange

Fundacja Orange ogłasza II edycję ogólnopolskiego programu grantowego – Akademia Orange. Jego celem jest propagowanie nowoczesnej edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży poprzez wspieranie nowatorskich działań organizacji pozarządowych, placówek oświatowych i instytucji kultury. Do 26 października można zgłaszać ciekawe, kreatywne, innowacyjne projekty edukacyjne. Organizacje, których propozycje działań zostaną najwyżej ocenione, otrzymają na ich realizację granty do 50 tysięcy złotych. Łączna pula grantów to 1,5 mln złotych. Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

08-09-2010

Fundacja BIS zaprasza do współpracy

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa zaprasza do udziału w bezpłatnym programie Wiejski Inkubator Ekonomii Społecznej, który skierowany jest do liderów lokalnych społeczności. Zapraszamy w szczególności osoby zainteresowanie powołaniem organizacji pozarządowej, założeniem spółdzielni socjalnej lub wykorzystaniem, którejś z wymienionych form do sformalizowania działającej już nieformalnej grupy.

więcej »

06-09-2010

Możliwość zgłaszania uwag do oferty.

Możliwość zgłaszania uwag do oferty.

Na podstawie art. 19 a, ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z późn. zm. (Dz. U. z dnia 29 maja 2003 r.) organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego zamieszcza na okres 7 dni w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na tablicy ogłoszeń ofertę realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert w obszarze promocji i organizacji wolontariatu oraz działalności na rzecz organizacji pozarządowych złożoną przez Parafię Rzymskokatolicką Ś.Ś. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie  Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

więcej »

31-08-2010

Szukasz wolontariuszy?

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych uruchamia od 1 września 2010 roku Punkt Pośrednictwa Pracy Woluntarystycznej dla organizacji pozarządowych oraz wolontariuszy prowadzony przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie. Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

02-08-2010

Programy komputerowe dla organizacji pozarządowych

Najnowszy Microsoft Office 2010 w polskiej wersji językowej jest już dostępny dla organizacji pozarządowych w ramach programu „Microsoft dla non-profit”. Pakiet aplikacji posiada wiele rozwiązań, które usprawniają komunikację oraz pracę nad dokumentami. Dzięki nowej odsłonie znanych programów firmy Microsoft można z jeszcze większą wygodą wykonywać codzienne zadania. Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

30-07-2010

Stwórz prezent dla chorego dziecka

Pocztowy Podarek to nowa akcja, która polega na tworzeniu rozmaitych prezentów dla chorych dzieci. Wielu z nas posiada przeróżne talenty: potrafimy szyć, tkać, rzeźbić czy malować. Z naszych rękodzieł możemy uczynić "Sercodzieła" – tworząc je z myślą o chorych dzieciach. Więcej informacji (KLIKNIJ TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

30-07-2010

Wakacje z PROJEKTOREM

Jesteś studentem? Absolwentem? A może pracownikiem naukowym? Masz wolny tydzień w trakcie wakacji i chcesz go spędzić w wybranym zakątku Polski? Wyjedź na wakacje z PROJEKTOREM nad morze, na mazury, w Bieszczady, gdzie chcesz! Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

30-07-2010

Nowy serwis dla powodzian

Ruszył serwis alert.powodz.ngo.pl stworzony, by wymieniać się informacjami na temat sytuacji na terenach poszkodowanych przez powódź. Na stronie serwisu można zostawić prośbę o wsparcie, informację o aktualnych potrzebach lub wiadomość o własnej ofercie pomocy. Swój alert może zostawić każdy. Twórcą interaktywnej strony jest inicjatywa “Razem Powodzianom”. Więcej informacji (KLIKNIJ  TUTAJ).

źródło: www.ngo.pl

więcej »

20-07-2010

Możliwość zgłaszania uwag do oferty.

Możliwość zgłaszania uwag do oferty.

Na podstawie art. 19a, ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z późn. zm. (Dz. U. z dnia 29 maja 2003 r.) organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego zamieszcza na okres 7 dni ofertę realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert w zakresie organizacji wypoczynku letniego – „Obóz sportowy szermierki” –  złożoną przez PKS „Milenium” Skawina w Biuletynie Informacji Publicznej. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [73] [74] 75 [76] [77] [78]   następna strona »

Drukuj

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

Rynek 1, 32-050 Skawina

Tel. centrala: +48 12 277 01 00

Fax +48 12 277 01 10

urzad@gminaskawina.pl

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 17.00
Wtorek 7.30 - 15.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30

© 2009 by UMIG Skawina. Aplikacje internetowe i tworzenie stron WWW by ESC SA.