Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych Przejdź do podstrony deklaracja dostępności

Konwent

KONWENT STRATEGICZNY

- to grupa robocza ds. opracowania nowej Strategii Rozwoju Gminy Skawina, która składa się z trzech głównych środowisk lokalnych (tzw. „trójkąta współpracy”):

  • sektora publicznego: władze samorządowe (Burmistrz, Zastępcy Burmistrza, Przewodniczący Rady Miejskiej, Skarbnik, Sekretarz, radni – przewodniczący komisji Rady, szefowie wybranych jednostek organizacyjnych Gminy), reprezentanci jednostek podległych (szkoły, OPS, ośrodki kultury, inne);
  • przedsiębiorców: reprezentanci pracodawców i organizacji gospodarczych z terenu Gminy;
  • mieszkańców: przedstawiciele organizacji pozarządowych, liderzy społeczni, osoby publiczne.

Konwent Strategiczny został powołany przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Zarządzeniem nr 163/2013 z dnia 11 września 2013 r. zmienionym Zarządzeniem nr 180/2013 z dnia 9 października 2013 r.


Regulamin prac Konwentu: KLIKNIJ TUTAJ.


Skład Konwentu Strategicznego:

  1. Alechnowicz Maria, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Skawinie
  2. Bakalarz Jerzy, Dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Skawinie
  3. Blak Czesław, Sołtys Woli Radziszowskiej
  4. Bobek Józef, Prezes Skawińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorczości
  5. Bogdali Bogdan, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie
  6. Bogdanowicz Marek, Członek Zarządu Elektrownia Skawina S.A.
  7. Borowska Anna, Dyrektor Przedszkola nr 2 w Skawinie
  8. Buchowska Halina, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie
  9. Bugajski Tomasz , Kierownik Wydziału Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta i Gminy
  10. Bylica Antoni, Radny Rady Miejskiej w Skawinie,
  11. Bysina Janusz, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
  12. Chmielarczyk Stanisław, Przewodniczący Zarządu Osiedla Samborek
  13. Czekaj Franciszek, Sołtys Pozowic
  14. Ćwik Piotr, Radny Powiatu Krakowskiego, Dyrektor Zespołu Katolickich Szkół w Skawinie
  15. Droździewicz Krystyna, Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Skawinie
  16. Gąsiorowski Czesław, Dyrektor Muzeum Regionalnego w Skawinie
  17. Gdula Roman, Społeczna Grupa „ Rowerowa Skawina”
  18. Gerc Krzysztof, Dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
  19. Głowa Beata , Dyrektor Przedszkola nr 6 z Oddziałem Żłobkowym w Skawinie
  20. Grabiec Witold, Radny Rady Miejskiej w Skawinie
  21. Grodecki Stanisław, Przewodniczący Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Skawiny
  22. Grzeszczuk Michał, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie
  23. Hajto Grzegorz, Komendant Komisariatu Policji w Skawinie
  24. Karczewski Krzysztof, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krakowskiego
  25. Kawaler Anna, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzęcinie
  26. Klimas Grzegorz, Sołtys Rzozowa
  27. Kolasa Paweł, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
  28. Kopeć Małgorzata, Pełnomocnik Burmistrza ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobiegania Narkomanii
  29. Kostrz Ireneusz, Członek Zarządu Terenowego Klubu Sportowego Skawinka
  30. Książek Dorota, Kierownik Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie
  31. Kucharczyk Regina, Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
  32. Kuflowski Marcin, Przewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie
  33. Lackowski Mieczysław, Prezes Skawińskiej Spółki Wodnej
  34. Lizak Robert, Prezes Przedsiębiorstwa Instalacyjno - Budowlanego TALPA
  35. Łętocha Józef, Kierownik Wydziału Mienia i Geodezji Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie
  36. Łukasik Adam, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie
  37. Majdzik Ryszard, Radny Rady Miejskiej w Skawinie
  38. Maksymiuk Andrzej, Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Usługowego Sp. z o.o. w Skawinie
  39. Marzec Marek, Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Skawinie
  40. Morawski Janusz, Ludowy Klub Sportowy Wiślanie Jaśkowice
  41. Najder Adam, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina
  42. Niechaj Józef, Członek Rady Sołeckiej w Radziszowie
  43. Nowak Edward, Komendant Gminny Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Skawinie
  44. Ocetkiewicz Jerzy, Przewodniczący Zarządu Osiedla Stare Miasto
  45. Ożóg Tomasz, Pełnomocnik Burmistrza ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych
  46. Papież Tomasz, Przewodniczący Zarządu Osiedla Ogrody
  47. Potoczny Marek, Dyrektor Projektów Przemysłowych Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
  48. Putaj Wiesława, Kierownik Zespołu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie
  49. Rzepisko Norbert, Radny Rady Miejskiej w Skawinie,
  50. Scholz Marek, Dyrektor Operacyjny BAHLSEN Sp. z o.o. sp. k.
  51. Sioma Jerzy, Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Skawinie
  52. Siudut Wacław, Komendant Straży Miejskiej w Skawinie
  53. Sławik Teresa, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie
  54. Stawowy Tomasz, Asystent Burmistrza ds. Organizacji Pozarządowych i Sportu
  55. Szczepaniak Stanisława, Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie
  56. Szczepanik Ewa, Sekretarz Gminy Skawina
  57. Szczygłowska Joanna, Kierownik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie
  58. Śliwa Mirosław, Sołtys Wielkich Dróg
  59. Śmiech Janusz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Skawinie
  60. Tutajewski Andrzej, Prezes Podkrakowskiej Izby Gospodarczej
  61. Wasyl Grzegorz, Radny Rady Miejskiej w Skawinie
  62. Wąsowicz Anna, Radna Rady Miejskiej w Skawinie
  63. Wątor Teresa, Skarbnik Gminy Skawina
  64. Witkowski Bogusław, Dyrektor Przychodni Zdrowia w Skawinie
  65. Wrzoszczyk Daniel, Kierownik Biura Lokalna Grupa Działania "Blisko Krakowa"
  66. Żak Stanisław, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
  67. Żmuda Agnieszka, Kierownik Powiatowego Urzędu Pracy w Skawinie