Zabawa mikołajkowa na lodzie i zajęcia łyżwiarskie

Klub MUKS Walley Plus Duo zaprasza małych i dużych łyżwiarzy na zajęcia odbywające się na lodowisku w Skawinie. W sobotę 5 grudnia zabawę na lodzie uświetni pojawienie się św. Mikołaja, który wręczy prezenty wszystkim dzieciom.  Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina

Klub  MUKS Walley Plus Duo zaprasza małych i dużych łyżwiarzy w poniedziałki i soboty na zajęcia łyżwiarskie do Skawiny.

Grafik zajęć:

• 18:00-19:00 - DZIECI - grupa początkująca
  • 19:00-20:00 - DZIECI- grupa średniozaawansowana
  • 20:10-21:10 - DZIECI- grupa zaawansowana
  • 21:10-22:10 - DOROŚLI

• 7:30-8:30- DZIECI - grupa zaawansowana
  • 8:30-9:30 - DZIECI - grupa średniozaawansowana
  • 9:30-10:30 - DZIECI - grupa początkująca

Jak co roku MUKS Walley Plus Duo zaprasza także wszystkie dzieci do zabawy mikołajkowej. Mikołajki na Lodzie odbędą się w sobotę 5 grudnia na lodowisku w Skawinie, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7 w godzinach treningów grup średniozaawansowanej - 8.30 i początkującej - 9.30. W tym roku klub planujee naukę jazdy, konkursy z nagrodami, zabawy z elfami i reniferami oraz wizytę św. Mikołaja na łyżwach, który w świątecznej atmosferze wręczy wszystkim dzieciom prezenty. Wszyscy uczestnicy proszeni są o pojawienie się w świątecznych przebraniach (elfy, mikołaje, renifery i aniołki mile widziane). W szatniach i na terenie obiektu obowiązuje dezynfekcja rąk i noszenie maseczek. Na lodowisku dzieci mogą trenować bez maseczki.

Pojedyncze wejście na zajęcia (w tym także na Mikołajki) kosztuje 30 zł. Można również wykupić dofinansowany karnet na 8 zajęć za 150 zł, wówczas Mikołajki wliczone są w cenę karnetu. Osoby chcące zapisać się na zajęcia lub Mikołajki prosimy o zarejestrowanie się w aplikacji Walley (do pobrania na telefon lub przez stronę internetową https://konto.walley.pl/), wykupienie karnetu przez aplikację oraz zarezerwowanie zajęć w grafiku - Mikołaj musi wiedzieć, ile paczek przygotować dla dzieci!

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

Źródło: MUKS Walley Plus Duo