Logotyp Małopolska

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski zaprasza przedsiębiorców, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do honorowej Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021.

Celem Nagrody Gospodarczej jest nagradzanie najlepszych przedsiębiorców województwa małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w województwie małopolskim.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

• mikro przedsiębiorca,
  • mały przedsiębiorca,
  • średni przedsiębiorca,
  • duży przedsiębiorca.

Laureatów Nagrody wskaże Małopolska Rada Gospodarcza, grono ekspertów – praktyków z otoczenia biznesu oraz profesorów największych małopolskich uczelni.

Laureaci otrzymują statuetkę Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz prawo do posługiwania się tytułem „Laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2021 w kategorii mikro przedsiębiorca/mały przedsiębiorca/średni przedsiębiorca/duży przedsiębiorca”.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków, jakie powinni spełniać kandydaci określa Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego (Regulamin).

Warunkiem dokonania zgłoszenia kandydata do Nagrody jest złożenie wniosku o przyznanie Nagrody w formie pisemnej i elektronicznej w terminie do 30 czerwca 2021 roku.

Szczegóły oraz wniosek dostępne na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl w zakładce „Zgłoszenia”.

Źródło: UMWM