Zdjęcie przedstawiające skawiński Ratusz, Rynek 2 i Rynek 3

Ze względu na trwający stan zagrożenia epidemicznego Rada Miejska w Skawinie prowadzi sesje i posiedzenia Komisji w trybie zdalnym. Biuro Rady Miejskiej pracuje stacjonarnie w reżimie sanitarnym na zasadach określonych przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie. W czasie obrad sesji Rady Miejskiej, jak i w trakcie posiedzeń Komisji zapewniona jest możliwość uczestniczenia i zabrania głosu przez mieszkańców Gminy Skawina. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w przeddzień posiedzenia do Biura Rady Miejskiej w Skawinie drogą e-mailową na adres: rada@gminaskawina.pl w celu weryfikacji i ustalenia, którego punktu obrad Sesji, czy Komisji będzie dotyczyć zgłoszenie. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Istnieje również możliwość spotkania w ramach dyżurów z Przewodniczącą i Wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej w Skawinie oraz Komisją Spraw Obywatelskich w sposób zdalny. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do dnia poprzedzającego dyżur do Biura Rady Miejskiej w Skawinie drogą e-mailową na adres: rada@gminaskawina.pl w celu uzyskania niezbędnego linku do zdalnego spotkania.

W załączniku poniżej lub tutaj znajdują się informacje dotyczące danych kontaktowych wszystkich radnych oraz ustalonych dyżurów.

Źródło: BRM