Gmina Skawina realizuje projekt pn. „Dzięki pomocy żyjemy bez przemocy” przygotowany w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, dofinansowany z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej i współfinansowany ze środków gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Projekt zakłada szereg działań związanych z profilaktyką i przeciwdziałaniem przemocy, a wśród nich sporządzenie diagnozy lokalnych potrzeb w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W związku z opracowaniem diagnozy zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców gminy Skawina o wypełnienie ankiety dotyczącej w/w obszaru. Ankieta ma charakter anonimowy, a jego wyniki będą wykorzystane tylko i wyłącznie do celów opracowania diagnozy i rekomendacji do dalszych działań w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Link do ankiety znajduje się tutaj.

Jednocześnie informujemy, iż link umożliwiający wypełnienie ankiety będzie aktywny do dnia 17 września 2021 r.

Obrazek przedstawia godło i flage Polski

Zadanie publiczne realizowane w ramach programu osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” pod tytułem „Dzięki pomocy żyjemy bez przemocy”, współfinansowanego z dotacji otrzymanej z Budżetu Państwa. Wartość dofinansowania: 43 432,00 zł Wartość całkowita: 83 800,00 zł

Źródło: PSZ / CWR / MGOPS