plakat giganci projektowania

Giganci Programowania zapraszają na bezpłatną naukę programowania w dniach 11-12 września 20121 r.  Warsztaty są kierowane do uczniów szkół podstawowych i średnich „Koduj z Gigantami”, organizowane w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów
w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skawina.

W programie warsztatów przygotowano:

  • klasy 1-3: programowanie w Minecraft i Scratch
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch, tworzenie aplikacji na telefon w AppInventor oraz tworzenie gier w Roblox
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python

zapisy na bezpłatne warsztaty TUTAJ